APEL WÓJTA GMINY CZERN …

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Czernichów,

 

Mając na uwadze fakt czasowego ograniczania dostępu obywateli do coraz większej liczby instytucji publicznych, w tym m.in. sądów i urzędów, ze względu na dużą liczbę osób, które na co dzień odwiedzają urząd i jednostki organizacyjne gminy, a co za tym idzie zwiększone ryzyko potencjalnego zarażenia wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) w miejscu publicznym.

PODJĄŁEM DECYZJĘ

o czasowym wyłączeniu bezpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Gminy Czernichów od 16 marca 2020 r. do odwołania.

 

W najbliższych dniach prosimy kontaktować się z Urzędem Gminy Czernichów wyłącznie telefonicznie pod nr telefonu 12 270 21 04, oraz za pośrednictwem skrzynki e-mailowej: urzad@czernichow.pl. Przypominamy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw przez profil e-PUAP. Wszystko z troski o zdrowie Państwa i pracowników urzędu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować bowiem, czy osoba przychodząca do urzędu jest zdrowa.

Równocześnie zapewniam, że jako samorząd dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować mieszkańcom bezpieczeństwo. Na bieżąco dostosowujemy się do wydawanych przez administrację rządową poleceń oraz jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami.

 

Proszę też o zachowanie spokoju, nie uleganiu panice, i jeszcze raz apeluję o bardzo poważne potraktowanie zaleceń służb sanitarnych. To czas, by zadbać o własne zdrowie i osób w Państwa otoczeniu.

W nagłych przypadkach z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego prosimy o kontakt pod nr telefonu 12 270 21 04 wew. 131 lub 12 270 21 05.

Bądźmy w tym trudnym czasie odpowiedzialni, wyrozumiali i życzliwi.

 

Wójt Gminy Czernichów

Szymon Łytek

 

 

 

 

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT …

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *