I etap 76. TdP w gminie …

I etap 76. Tour de Pologne w gminie Czernichów – spodziewane utrudnienia na drogach!

W sobotę 3 sierpnia 2019 r., przez część gminy Czernichów będzie przebiegała trasa I etapu 76. Tour de Pologne o długości 132 km. Wyścig rozpocznie się 3 sierpnia w Krakowie i zakończy 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej.
Z tego powodu pomiędzy godz. 16.30 a 18.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej 2187 K od Rusocic przez Kłokoczyn, Czernichów i Zagacie. Na czas przejazdu wyścigu droga będzie całkowicie zamknięta.
Dodatkowo w Czernichowie będzie LOTNA PREMIA LOTTO – Czernichów, 300 m za rondem na ul. Krakowskiej, w kierunku na Liszki. Tu utrudnienia będą już od godz. 15.00, gdyż na tę godzinę zaplanowano przyjazd ekipy technicznej Lang Team i OSP Czernichów – ustawienie scenografii premii lotnej.
Około godz. 17.00 planowany jest przyjazd kolumny reklamowej. Kolarze przyjadą do Rusocic ok. godz. 17.24, a do Czernichowa na Premię Lotną ok. 17.33.
W tym roku Dyrektor Generalny Lang Team, Czesław Lang zaprosił do Komitetu Honorowego Wyścigu Wójta Gminy Czernichów Szymona Łytka.

Wszystkich sympatyków kolarstwa zapraszamy do kibicowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *