Obwieszczenie o wynikac …

Obwieszczenie

Gminna Komisja do Spraw Wyborów Sołeckich informuje, że w wyborach w dniu 24 listopada 2019 r. w poszczególnych sołectwach wybrani zostali:

w sołectwie Czernichów

Sołtys:

Choroszy Tomasz

Członkowie rady sołeckiej:

1. Borys Zofia
2. Kołodziej Aleksander
3. Płatek Adam
4. Sroka Barbara
5. Sroka Stanisław
6. Zalewski Zygmunt

w sołectwie Czułówek

Sołtys:

Żych Tadeusz Piotr

Członkowie rady sołeckiej:

1. Buczek Anna Janina
2. Budzyn Józef Wiesław
3. Nęcek Janusz Kazimierz
4. Marszałek Robert Antoni
5. Zych Tomasz

w sołectwie Dąbrowa Szlachecka

Sołtys:

Boroń Jan

Członkowie rady sołeckiej:

1. Dudek Marian
2. Łołka Tadeusz
3. Mlostek Krzysztof
4. Szumiec Adrian

w sołectwie Kamień

Sołtys:

Paszcza Joanna Marta

Członkowie rady sołeckiej:

1. Figa Władysław Antoni
2. Gara Kazimierz
3. Kozioł Stanisław Józef
4. Słowiński Paweł
5. Tyrpa-Łatak Bogumiła Małgorzata
6. Wieczorek Arkadiusz

w sołectwie Kłokoczyn

Sołtys:

Bukowski Marcin

Członkowie rady sołeckiej:

1. Lelek Klaudia
2. Morawski Patryk
3. Sroka Adam
4. Zembol Piotr

w sołectwie Nowa Wieś Szlachecka

Sołtys:

Mastek Dariusz Stanisław

Członkowie rady sołeckiej:

1. Czekaj Kazimierz
2. Feluś Krzysztof
3. Poniedziałek Andrzej
4. Zalarski Janusz Piotr
5. Żak Wiesław Stefan

w sołectwie Przeginia Duchowna

Sołtys:

Gibek Katarzyna Ewa

Członkowie rady sołeckiej:

1. Grzywa Andrzej Janusz
2. Jastrzębski Artur
3. Kuć Elżbieta
4. Morawska Marta
5. Ryś Krystyna Teresa

w sołectwie Przeginia Narodowa

Sołtys:

Czuba Krzysztof

Członkowie rady sołeckiej:

1. Konik Danuta
2. Czyszczoń-Kudłek Justyna Urszula
3. Dyduła Remigiusz Hieronim
4. Kowal Wojciech Józef
5. Kowal Janina Władysława

w sołectwie Rusocice

Sołtys:

Świadek Stanisław

Członkowie rady sołeckiej:

1. Bukowski Leszek
2. Freiberg Jan
3. Kapusta Janina
4. Lubera Henryk
5. Stańko Jan

w sołectwie Rybna

Sołtys:

Poręba Mirosław Władysław

Członkowie rady sołeckiej:

1. Łącka Barbara
2. Kędzierska Joanna
3. Kryda Marcin
4. Migacz Małgorzata
5. Król Bolesław
6. Malik Stanisław
7. Wosik Konrad Andrzej

w sołectwie Wołowice

Sołtys:

Zabagło Iwona Marta

Członkowie rady sołeckiej:

1. Jaros Robert
2. Budziaszek Szymon
3. Trojan Anna Magdalena
4. Zabagło Danuta
5. Bębenek Sebastian
6. Kucharz Franciszek

w sołectwie Zagacie

Sołtys:

Dudzik Natalia Maria

Członkowie rady sołeckiej:

1. Grzesiak Stanisława
2. Mlostek Barbara
3. Sobesto Irena Maria
4. Tokarz Zofia
5. Wrona Józef

Przewodnicząca Gminnej Komisji

do Spraw Wyborów Sołeckich

(-) Iwona Fic

One comment on “Obwieszczenie o wynikac …

  • Oj, a co to w Przegini Narodowej się stało?
    Patrząc na ilość głosów jakie otrzymał nowy Sołtys i Rada Sołecka, to kontrkandydaci z koalicji OSP – Stowarzyszenie Kobiet dostali niezłe baty.
    Wynika z tego, że mieszkańcy mają ich już dość.
    BRAWO!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *